Sklep WooCommerce – łatwa obsługa i duży wybór wtyczek

Szukasz szczegółowych wiadomości o pełnej ofercie tworzenia sklepów internetowych? Doskonale trafiłeś! Wejdź na https://wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/.

Pragniesz otworzyć sklep internetowy? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPress, jak również jeśli nie posiadasz żadnej strony www i musisz zacząć od podstaw, sklep WooCommerce jest idealnym rozwiązaniem.

Dlaczego warto założyć sklep WooCommerce?

Z uwagi na to, jak wielkim powodzeniem cieszą się witryny projektowane z zastosowaniem WordPressa, nie trudno dojść do wniosku, że natychmiast opracowano wtyczkę pozwalającą na postawienie sklepu online na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem taka nazwę nadano owej wtyczce, posiada wiele atutów. Analogicznie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się w prosty sposób spersonalizować z wykorzystaniem płatnych bądź bezpłatnych motywów, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod różne wyszukiwarki, co sprawia, iż łatwiej jest uzyskać pozycje w Top3 w SERP-ach, a tym samym szybciej dać się znaleźć większej grupie odbiorców. Dzięki instalacji dedykowanych wtyczek zwiększa się również ergonomia sklepu. W prosty sposób można w nim założyć bramki płatności i udostępnić użytkownikom przekazanie opłaty za zakupy m.in. przez Przelewy24.pl albo Transferuj.pl. WooCommerce pozwala również na analizęwyników sprzedaży (udostępnianie rozmaitego rodzaju statystyk) i podpięcie z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – jedynie konieczne wtyczki

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce polecamy zostawić specjalistom, którzy nie tylko dostosują dowolny szablon do osobistych preferencji klienta, ale też zadbają o jego ochronę przed atakami cyberprzestępców, instalację wyłącznie wypróbowanych, niezbędnych wtyczek oraz prawidłową semantykę kodu sklepu. W ramach sklepu WooCommerce profesjonaliści stworzą też blog, na którym w prosty sposób można informować użytkowników o nowościach oraz akcjach promocyjnych albo publikować różne porady i omówienia sprzedawanych artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]