tworzenie stron internetowych Kraków, strony internetowe Kraków

Stwórz swoje miejsce w sieci – projektowanie stron internetowych

Wygoda stron internetowych wynika w szczególności z ich wzornictwa. Tworząc witryny internetowe należy nie tylko opierać się na walorach wizualnych, ale także doświadczeniu internautów – kiedy poruszanie się na serwisie przysporzy im problemów, od razu wejdą na drugą witrynę i wybiorą usługi innej firmy. Żeby zatem witryna przyniosła nam oczekiwane korzyści, powinniśmy zadbać o to, by była prawidłowo zaprojektowana. Jak jednak wygląda właściwie wykonana strona? Co zrobić, by użytkownicy nie opuścili jej zbyt szybko?

ABC projektowania stron internetowych

Główną regułą, którą należy kierować się projektując strony internetowe jest odznaczenie najważniejszych elementów serwisu – przyciągną wtedy wzrok internauty oraz nakłonią go do kliknięcia. Prosto uczynić to możemy dzięki użyciu zdecydowanych barw, pamiętając oczywiście o tym, żeby kolory równoważyły się na ekranie. Istotna będzie także to, żeby najważniejsze części strony umieścić na osi, po której porusza się wzrok internauty – to wynika z rozwiązań od lat obowiązujących w sieci.

Projektowanie stron internetowych – której agencji zlecić?

Jak nietrudno się domyślić, zaprojektowanie nowoczesnej witryny internetowej nie będzie proste. W przypadku strony komercyjnej nietrafionym rozwiązaniem będzie więc amatorskie jej przygotowanie. By mieć pewność, iż witryna będzie przynosić korzyści, należy zlecić to fachowcom – zwłaszcza firmie doświadczonej tak w projektowaniu witryn, jak i ich kodowaniu, optymalizacji i pozycjonowaniu.

Nasze dane teleadresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]